Visar Zhiti Sjellja E Kadares Dhe Agollit Kur M

Free download Visar Zhiti Sjellja E Kadares Dhe Agollit Kur M mp3 for free

“Visar Zhiti, spiun burgu”

“Visar Zhiti, spiun burgu”

Duration: 2:53 Size: 3.96 MB

Interviste me Z. Visar Zhiti

Interviste me Z. Visar Zhiti

Duration: 1:35:45 Size: 131.49 MB

Dosjet e Komunizmit, Opinion i Visar Zhitit

Dosjet e Komunizmit, Opinion i Visar Zhitit

Duration: 16:37 Size: 22.82 MB

"LUBONJA KUNDËR ISMAIL KADARESË"-"Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në News24, 21 shtator 2017

Duration: 2:28:03 Size: 203.32 MB

RRUGET E FERRIT VISAR ZHITI .mpg

RRUGET E FERRIT VISAR ZHITI .mpg

Duration: 1:36 Size: 2.2 MB

VISAR ZHITI MINISTER ABCNews Prill 2013

VISAR ZHITI MINISTER ABCNews Prill 2013

Duration: 3:55 Size: 5.38 MB

VISAR ZHITI--E PERSHTATESHME

VISAR ZHITI--E PERSHTATESHME

Duration: 2:28 Size: 3.39 MB

Visar Zhiti e Luigi Guardigli a L'Aquila

Visar Zhiti e Luigi Guardigli a L'Aquila

Duration: 1:58 Size: 2.7 MB

"Ju Flet Moska": Ismail Kadare ka nënshkruar si agjent për KGB në 1962

Duration: 11:16 Size: 15.47 MB

Opinion - Ismail Kadare! (10 nentor 2011)

Opinion - Ismail Kadare! (10 nentor 2011)

Duration: 1:35:35 Size: 131.26 MB

A i retushoi Ismail Kadare veprat e tij?

A i retushoi Ismail Kadare veprat e tij?

Duration: 1:30 Size: 2.06 MB

EMISIONI ISMAIL KADARE JETA   PJESA 2

EMISIONI ISMAIL KADARE JETA PJESA 2

Duration: 17:14 Size: 23.67 MB

"Ismail Kadare klysh i Enver Hoxhës" - Dom Simon Jubani

Duration: 2:48 Size: 3.85 MB

Eni Vasili interviste me Ismail Kadare

Eni Vasili interviste me Ismail Kadare

Duration: 19:04 Size: 26.18 MB

ISMAIL KADARE   MALL

ISMAIL KADARE MALL

Duration: 0:43 Size: 1007.81 kB

Albanian writer Ismail Kadare

Albanian writer Ismail Kadare

Duration: 7:08 Size: 9.8 MB

Intervista e plotë e Ismail Kadare në

Intervista e plotë e Ismail Kadare në "Debati në Channel One"

Duration: 22:49 Size: 31.33 MB

Ismail Kadare, ne syte e Petroninsave

Ismail Kadare, ne syte e Petroninsave

Duration: 7:45 Size: 10.64 MB

Report TV - Kritikët botërorë në Tiranë: Ismail Kadare e meriton Nobelin

Report TV - Kritikët botërorë në Tiranë: Ismail Kadare e meriton Nobelin

Duration: 2:56 Size: 4.03 MB

ISMAIL KADARE MBAJTI LIGJERATE PER STUDENTET E KOLEGJIT

ISMAIL KADARE MBAJTI LIGJERATE PER STUDENTET E KOLEGJIT "ILIRIA" 07.04.2017

Duration: 7:06 Size: 9.75 MB